mobile hamburger-menu
Adwokat Patryk Wróbel
Kancelaria Adwokacka Syców

Klient indywidualny

Rozwody Syców

Kancelaria oferuje pomoc prawną w zakresie spraw rozwodowych mieszkańcom Sycowa i okolic. Adwokat Patryk Wróbel posiada doświadczenie w sprawach o rozwód. Pomoc prawną oferujemy osobom, które zamierzają wnieść pozew o rozwód, a także tym, przeciwko którym został wniesiony pozew o rozwód.

Alimenty Syców

Kancelaria oferuje pomoc prawną w zakresie spraw o alimenty mieszkańcom Sycowa i okolic. Adwokat Patryk Wróbel posiada doświadczenie w sprawach o alimenty. Pomoc prawną oferujemy osobom, które zamierzają wnieść pozew o alimenty, a także tym, przeciwko którym został wniesiony pozew o alimenty.

Spadek Syców

Kancelaria oferuje pomoc prawną w zakresie spraw spadkowych mieszkańcom Sycowa i okolic. Adwokat Patryk Wróbel posiada doświadczenie w sprawach spadkowych. Pomoc prawną oferujemy osobom, które zamierzają uregulować sprawy spadkowe.

Sprawy rodzinne Syców

Kancelaria oferuje pomoc prawną w zakresie spraw rodzinnych mieszkańcom Sycowa i okolic. Adwokat Patryk Wróbel posiada bogate doświadczenie w sprawach rodzinnych. Pomoc prawną oferujemy osobom, które zamierzają uregulować kontakty z dzieckiem, władzę rodzicielską czy ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa bądź ustalenie miejsca pobytu dziecka.

Sprawy karne Syców

Kancelaria oferuje pomoc prawną w zakresie spraw karnych mieszkańcom Sycowa i okolic. Adwokat Patryk Wróbel posiada bogate doświadczenie w sprawach karnych na każdym etapie postępowania, Oferujemy pomoc prawną na etapie postępowania przygotowawczego, podczas czynności na policji lub w prokuraturze, a także reprezentujemy klientów na etapie postępowania sądowego zarówno przed sądem I jak i II instancji.

Zajmę się Twoją sprawą

Kompleksowa pomoc prawna Syców: spadek, rozwód, alimenty, prawo i sprawy rodzinne, prawo karne, prawo i sprawy spadkowe. Pełne doradztwo prawne; reprezentuję klientów przed sądami.

Skontaktuj się!